Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Potřebujete rychlou půjčku na mateřské? Jste žena a máte doma malé miminko? Situace, ve které se občas žena ocitne, když se stane matkou, není jednoduchá. Tyto problémy zcela jednoduše řeší půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Pro získání půjčky vyplňte formulář žádosti.

Jak to funguje?
 • 1 Vyplňte formulář žádosti o půjčku Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.
 • 2 Vaší žádost zpracujeme obratem Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku
 • 3 Po schválení vám ihned zasíláme peníze Jakmile je vaše půjčka schválena, do hodiny vám vyplácíme vaše peníze.
Požádejte si o flexibilní půjčku
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč

Výhody nebankovní půjčky flash

Požádejte si o půjčku ještě dnes a využijte jejích výhod na maximum! Půjčka je určena všem, kteří nemají čas běhat po bankách a vyřizovat složitě všechna potvrzení, nebo jim v bance z nějakého důvodu odmítli půjčit. U nás vyřídíte vše rychle a bez zbytečného papírování.

 • Rychle Rychle a snadno Vyřízení žádosti probíhá online a trvá jen pár okamžiků.
 • Schválení Vysoké procento schválení Pomohli jsme již mnoha lidem vyřešit jejich finanční problémy.
 • Komfort Flexibilnost a komfort Nastavte si všechny parametry podle svých možností a potřeb.
 • Učel Bez dokladování účelu Peníze můžete použít na cokoliv, bez dokladování.
 • Pro každého Peníze pro každého Pokud je Vám 18 let, jste občanem ČR a máte stálý příjem , jsme tu pro Vás!
 • Obchod Možnost získat akční slevy Můžete získat výhodnější podmínky: snížení splátek, vrácení úroků...

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Potřebujete rychle půjčit a jste žena na md? Hledáte východisko z kritické situace? 

Z hlediska finanční stránky jde o velice náročný krok do budoucnosti, protože sami moc dobře víme, že v dnešní době není nic zadarmo a nikdo vám také nic jen tak sám od sebe nedá. Zaplatit musíte veškeré výdaje na oblečení, výbavičky, pomůcky, sedačky, a kočárky, nehledě na pleny, které se mění několikrát denně, olejíčky a potřebné hygienické potřeby. Zkrátka stojí nás to poměrně dost peněz.

Také z hlediska matky to není jednoduchý úkol, protože se tomu všemu musíme přizpůsobit. Měly bychom si po dobu kojení hlídat stravu, aby mělo miminko po kojení dobré a spokojeně napapané bříško. Kupují se nejrůznější čaje a další podpůrné prostředky. Hygienických potřeb je opravdu hodně a stravovacích také. Hodně miminek se také přikrmuje a opravdu kvalitní a zdravá výživa pro naše nejmenší stojí opravdu spoustu peněz.

Kde sehnat vhodné finanční prostředky, které bychom měli navíc?

I z těchto důvodů se může stát, že se dostaneme do finančních nesnází. Ať máte manžela, partnera, nebo žijete s malým miminkem zcela sama, žena na mateřské dovolené to nikdy nemá jednoduché.

Nestrachujte se o peníze, vždy to jde nějakým způsobem vyřešit. Tyto problémy zcela jednoduše řeší půjčky pro ženy na mateřské dovolené. U těchto druhů máte velice mírné podmínky a peníze jsou vyplacené ihned. Půjčka na mateřské dovolené poskytuje jakékoliv ženě možnost, aby si vzala peníze a postupně je splácela. Přičemž úroky jsou velice nízké. Jsou to finanční produkty, založené právě za účelem poskytnutí finančních prostředkům ženám, které jsou se svými miminky doma.

Jedná se o nebankovní půjčku pro ženy na mateřské dovolené. Peníze se poskytují ihned bez nahlížení do registrů nebo dokazování příjmu. Tyto půjčky jsou bez poplatku a vyplacené ihned na váš účet. Rychlé schválení a žádné zbytečné další vyřizování. Jsou to půjčky, které jsou vyřízené ihned, bez registru a solusu, takže jsou vhodné pro každého. Pro získání půjčky vyplňte formulář žádosti.

Přečtěte si, co o nás píší spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

 • Měla jsem trochu obavy, když jsem chtěla požádat o půjčku flash on-line, ale celý proces vyřízení žádosti u vás je velmi jednoduchý a srozumitelný.

  Aneta Konopová, dělnice 41 let Půjčka: 20 000 Kč
 • Chtěl bych vyjádřit vděčnost za trpělivost, kterou jste projevovali po celou dobu práce se mnou. Vše proběhlo zcela v pořádku a peníze jsem obdržel ve stejný den.

  Tomáš Holeček, programátor 26 let Půjčka: 4 000 Kč
 • Příjemně jste mě překvapili. I dané podmínky půjčky. Dá se na vás spolehnout a slíbenou půjčku jsem obdržela během chvilky na účet. Děkuju.

  Hana Bakovská 46 let Půjčka: 60 000 Kč
 • Příjemně mě překvapil profesionální přístup vaší společnosti i jasně dané podmínky půjčky. Peníze jsem obdržela asi do hodiny od odeslání žádosti.

  Kamila Jiroušková, asistentka 21 let Půjčka: 5 000 Kč

Půjčku již získalo 902 708 klientů. Staňte se i Vy jedním z našich spokojených zákazníků a využijte všech našich výhod na maximum.

Telefon

Potřebujete poradit?

Email

Pošlete nám dotaz

Zaslat dotaz >

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.